Hakkımızda

Firmamız 2015 yılında Kepi Asansör Market adıyla kurulmuştur. Paket asansör ve ekipmanları satışı yapan, Türkiye’nin önde gelen lider firmalarındandır. Yurt içinde doğudan batıya , kuzeyden güneye, geniş bir hizmet yelpazesi oluşturan firmamız, müşterilerinden aldığı güvenle dört yıl içerisinde 40 ülkeye  ihracat yapmayı ve yelpazesini genişletmeyi hedeflemiştir.

Türkiye’nin başkenti Ankara’da 3000 metrekare kapalı alanda 35 çalışanıyla , kabin ,süspansiyon ,ağırlık şasesi, makine şasesi üretimi yapmaktayız. Ürünlerimizi Türkiye standartları (TSE) ,Avrupa standartları (CE),Rusya standartları,(EAC)ve Ukrayna standartlarına göre  üretmekteyiz .

Dişlili, dişlisiz, hidrolik, monşarj asansörleri başta olmak üzere ayda  60 Paket asansör teslim kabiliyetimiz bulunmaktadır . Firmamız, yüksek kalite ve zamanında  teslimat prensibiyle çalışarak birçok yerli ve yabancı  markanın satışını yapmaktadır.

Kepi, faaliyet alanında tüm çalışanlarıyla birlikte güvenilir ,saygın ve kalıcı bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir. .

Değerlerimiz

Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek dünya standartlarına uygun asansör parça üretimi yapmak ve hizmetleri sunmak Küresel rekabet ortamında en uygun maliyet ve en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri müşteriye ulaştırarak rekabet gücümüzü arttırmak.

Müşteri beklentilerini ön planda tutarak uygun ürün ve hizmetleri en iyi koşullarda ve zamanında sunarak müşteri memnuniyetini her daim sağlamak ve en yüksek mertebede tutmak.

Faaliyet gösterdiği asansör sektöründe dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmayı sürdürmek.

Yaratıcılık;

. Bir isin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.
. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve  teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.
. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayat geçirmek  için harekete geçeriz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük;
. İsimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Hizmet Odaklı;
. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttırmak için tüm kanallardan kolayca erişilebilir,
. Müşteri odaklı yaklaşım göstererek hedeflenen zamanda hizmetlerimizi sunarız.
. Müşteri geri bildirimlerinden elde ettiğimiz deneyimlerle kendimizi sürekli geliştiririz.

Çevreye Duyarlılık;
. Faaliyet ve hizmetlerimiz esansında çevresel etkileri dikkate alarak çevre kirliliği etkenlerini kontrol altında tutup, en aza indirecek önlemleri almayı hedefleriz.

error: Content is protected !!