HAKKIMIZDA

  Firmamız 2015 yılında Kepi Asansör Market adıyla kurulmuştur. Paket asansör ve ekipmanları satışı yapan, Türkiye’nin önde gelen lider firmalarındandır.
 Türkiyenin başkenti Ankara’da 3000metrekare kapalı alanda 35 çalısanıyla , kabin ,süspansiyon ,ağırlık şasesi, makine şasesi, otomatik asansör kapısı üretimi yapmaktayız. Ürünlerimizi Türkiye standartları (TSE), Avrupa standartları (CE), Rusya standartları (EAC) ve Ukrayna standartlarına göre üretmekteyiz. Dişlili, dişlisiz, hidrolik, monşarj asansörleri başta olmak üzere ayda 60 Paket asansör teslim kaabiliyetimiz bulunmaktadır. Firmamız, yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibiyle çalışarak birçok yerli ve yabancı markanın satışını yapmaktadır.
 

MİSYONUMUZ

   Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek dünya standartlarına uygun asansör parça üretimi yapmak ve hizmetleri sunmak Küresel rekabet ortamında en uygun maliyet ve en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri müşteriye ulaştırarak rekabet gücümüzü arttırmak.
   Müşteri beklentilerini ön planda tutarak uygun ürün ve hizmetleri en iyi koşullarda ve zamanında sunarak müşteri memnuniyetini her daim sağlamak ve en yüksek mertebede tutmak.

VİZYONUMUZ

   Faaliyet gösterdiği asansör sektöründe dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmayı sürdürmek

PRENSİPLERİMİZ

Yaratıcılık;

. Bir isin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.
. Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve  teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz.
. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek  için harekete geçeriz.

Güvenilirlik ve Dürüstlük;

. İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Hizmet Odaklı;

. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini arttırmak için tüm kanallardan kolayca erişilebilir,
. Müşteri odaklı yaklaşım göstererek hedeflenen zamanda hizmetlerimizi sunarız.
. Müşteri geri bildirimlerinden elde ettiğimiz deneyimlerle kendimizi sürekli geliştiririz.

Çevreye Duyarlılık;

. Faaliyet ve hizmetlerimiz esnasında çevresel etkileri dikkate alarak çevre kirliliği etkenlerini kontrol altında tutup, en aza indirecek önlemleri almayı hedefleriz.