Skip to content

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Firmamız 2015 yılında Kepi Asansör Market adıyla kurulmuştur. Paket asansör ve ekipmanları satışı yapan Türkiyenin önde gelen lider firmalarındandır. Yurtiçinde doğudan batıya, kuzeyden güneye, geniş bir hizmet yelpazesi oluşturan firmamız, müşterilerinden aldığı güvenle dört yıl içerisinde 40 ülkeye ihracat yapmayı ve yelpazesini genişletmeyi hedeflemiştir.
Türkiyenin başkenti Ankara’da 5500 m² kapalı alanda, 60 çalışanıyla, kabin, süspansiyon, ağırlık şasesi, otomatik asansör kat ve kabin kapıları, asansör kumanda panoları ve makine şasesi üretimi yapmaktayız. Ürünlerimizi Türkiye standartları (TSE), Avrupa standartları (CE), Rusya standartları(EAC) ve Ukrayna standartlarına göre üretmekteyiz .
Firmamızın dişlili, dişlisiz, hidrolik ve monşarj asansörler başta olmak üzere ayda 120 paket asansör teslim kabiliyeti bulunmaktadır. Firmamız, yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibiyle çalışarak birçok yerli ve yabancı markaya ait
ürünlerin satışını yapmaktadır.
Kepi, faaliyet alanında tüm çalışanlarıyla birlikte güvenilir, saygın ve kalıcı bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir.